FIP RISE Canet-en-Roussilllon: (quasi) tots els millors francesos hi seran!

El principal sorteig del FIP RISE Canet-en-Roussillon comença dijous vinent. Hi són presents els millors jugadors francesos, a excepció de Benjamin Tison i Max Moreau.

També hi seran moltes parelles espanyoles per intentar completar la segona edició d'aquesta FIP RISE. El cap de sèrie 1 ADRIA MERCADAL BERENGUER / JOSE MARIA MOULIAA, voldrà fer valer el seu rànquing.

Compte també amb la llavor 2, formada pel francès JEROME INZERILLO i l'espanyol AITOR GARCIA BASSAS.

També seguirem de prop el duet JEREMY SCATENA / ROGER AROMI SIQUIER, que surt d'un semifinal a FIP ​​STAR CANARIA.

També esperem que les parelles 100% franceses ADRIEN MAIGRET / BASTIEN BLANQUE i THOMAS LEYGUE / JOHAN BERGERON facin espectacle!

Dilluns comença la classificació.

Per a la llista de parelles del sorteig principal:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
ARGENTINA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA FRANÇA

FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / JAPÓ
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA
FRANÇA FRANÇA
ESPANYA / ESPANYA
FRANÇA FRANÇA

ADRIA MERCADAL BERENGUER // JOSE MARIA MOULIAA
JEROME INZERILLO // AITOR GARCIA BASSAS
THOMAS LEYGUE // JOHAN BERGERON
JEREMY SCATENA // ROGER AROMI SIQUIER
ADRIEN MAIGRET // BASTIEN BLANQUE
ADRIAN MARQUES BERDONCE // DANIEL LUNA PEINADO
D. EXEQUIEL MOURIÑO // ALVARO MONTIEL CARUSO
ALEJANDRO URZOLA ABAD // CRISTIAN ARIAS MAYORAL
CARLOS VALERO PEREZ MARCO // SAMUEL ALOS BOAL
ALVARO SOLA SALA // ALBERT CARMONA MARIN
ALBERTO GASCA ROMERO // ALBERTO SESE IBAÑEZ
SERGI GUIMET BIGAS // MARC POU SERRA
GUILLEM FIGUEROLA SANTIAGO // JOAQUIM FLORENSA HERNANDEZ
JULIEN SEURIN // LUDOVIC CANCEL·LA
LUIS OLIVER // RAUL MEDINA LOPEZ
JOSEP AYMERICH BELLMUNT // PABLO BURDEOS LARRUY
MAXIME FORCIN // BENJAMIN GRUE'
LOIC LEPANSE // NICOLAS TRANCART
DORIAN DE MEYER // THOMAS VANBAUCE
JULIEN BIRON // DIMITRI LOUPETIS
QUALIFICACIÓ
PIERRE VALSOT // FLORIAN VALSOT
ALEJANDRO RODRIGUEZ DUCH // KAZUKI TOMITA
JAUME ROMERA BARCELO // PAU MIÑANO ORTINEZ
ADRIA COSTA LECHON // NICOLAI MANIUCOV MANIUCOVA
AMADEO CATALA LOPEZ // DIEGO NIETO SANCHEZ
OIER ZUAZUA AOSTRI // DANIEL MARTINEZ OTERO
JEAN-PASCAL PELLICER // DOMINIQUE CAMPANA
DAVID MATEO // YANN LOUPETIS
ALBERT GUASCH BONILLA // IVAN BERRIO ALBA
ALBERTO SIMON GARCIA // PABLO SIMON GARCIA
JAN AURICH CABARROQUES // MARC EDOUARD CHAVEY
RICARD MANCHON ZUGASTI // MARC GELI SANCHEZ
RUBEN ROSENDE MOLINA // ROGER MATALONGA
MARCEL TENAS FORCANO // ALEJANDRO REGUANT BICARDI
THIERRY MALACAM // JEROME BORONAD
JOEL MEDIE' RODRIGUEZ // GENIS VLASECA MASANES
CLEMENT CODRON // ARTHUR HUGOUNENQ
SERGI PIFARRE // ALEIX FUERTES
NICOLAS BOUFARRES // DAVID JUAREZ
JULIEN PES // LOIC PELEGRI
ADRIA SARGATAL HERAS // ANIOL SIBECAS
MATTHIEU GONZALEZ // ERWAN CATTEAU-EYCKEN

1080
864
680
628
368
263
241
152
119
109
47
46
44
43
30
19
18
16
15
WC

13
12
11
11
10
8
8
6
6
6
6
5
5
4
3
0
0
0
0
0
0
0

Publié par
Franck Binisti