dia de diumenge

1/2 final Dones:

13:30 am:

13:20: De moment Blanque-Leygue avantatge 6/3 en el primer set contra Scatena – Maigret. Aquests últims treuen l'avantatge al segon 5-4

12 h: Inici de la 45/1 final masculina.

12:00h: Victòria de la parella Melissa Martin - Amélie Detriviere 6-2 / 4-6 / 6-3

11:40h: Continua la batalla entre els 4 jugadors. 1 joc per a cada equip. Per a aquesta 3a ronda són la parella Melissa Martin – Amélie Detriviere la que lidera 4-1.

10:40 h: De moment, Mélissa Martin i Amélie Detriviere s'emporten 6-2 / 1-0 davant Laura Clergue i Fiona Ligi

10:30 h: Victòria deAlix Collombon et Léa Godallier 6-2 / 6-1 contra Jessica Ginier i Lucile Pothier

09:30h: Seguiu la semifinal en directe entre Alix Collombon i Léa Godallier Davant de Lucile Pothier et Jessica Ginier a la terreny 1

09:30 h: En directe a Youtube la semifinal de les Dames entre Laura Clergue – Fiona Ligi et Melissa martin - Amelie Detriviere

22 h: Programació de la jornada del diumenge 05 d'abril.

21:05: De moment Bastien Blanque i Thomas Leygues lideren el marcador en aquest darrer quart de final de la jornada 1-4 / 6-3. La batalla continua al camp 2

21 h: Victòria de Jeremy Scatena i Adrien Maigret contra Loïc Le Panse i Nicolas Trancart 5-7 / 6-4 / 6-2

20:30h Victòria de Tarongina Martín i Amelie Detriviere contra Mélanie Ros i Marie Lefevre 6-4 / 7-6 (7-5)

20 h: Partit en directe entre Thomas Leygue i Bastien Blanque contra Yann Auradou i Manuel Vives

19 h: Victòria de Lucile Pothier i Jessica Ginier contra Océane Kik i Priscilla Heise 4-6 / 6-1 / 6-1

18 h: Victòria de Laura Clergue i Fiona Ligi contra Elodie Invernon i Charlotte Soubrie 6-4 / 6-1

18:30 h: Victòria deAlix Collombon i Léa Godallier contra Nastasia Boitier i Marine Fontaine 6-0 /6-0

18 h: Victòria de Bastien Blanque i Thomas Leygue contra Thibaud Pech i Benoit Theard 6-3 / 6-7 / 6-4

17 h: Victòria de Ben Tison i Jo Bergeron contra Jérôme Inzerillo i Espinal Rey Pol 6-1 / 7-6

17 h: Victòria de Loic Le Panse i Nicolas Trancart Davant de Thomas Vanbauce - Dorian De Meyer 6-3 / 7-5.

16:10: Seguir en directe els 1/8 de final entre Bastien Blanque – Thomas Leygue i Benoit Theard – Thibaud Pech a la pista 2

15 h: Seguida en directe Youtube els quarts de final entre Benjamin Tison – Johan Bergeron contra Jérôme Inzerillo – Rey Pol Espina

14 h: en directe el partit de classificació del quadre principal entre Cyril Hanouna / Teo Zapata i Thomas Mitjana / Mathieu Armagnac

14:00 p.m.: Ara segueix el partit entre Adrien Maigret – Jeremy Scatena i Julien Seurin-Lilian Foure a la nostra pàgina de Youtube.

13h45: Jerome Inzerillo – Espinal Rey Pol contra Maxime Forcin – Marc Durieux: 6-2 / 6-4

13h30: Laura Clergue – Fiona Ligi vs Gracia Radovanovic – Marie Amélie Dardaine: 6-1 / 6-1

12:50 h: Inici del partit a la pista central entre Laura Clergue – Fiona Ligi i Gracia Radovanovic – Marie Amélie Dardaine, que no es pot perdre a la nostra pàgina de Youtube

12:45 am: Benjamin Tison - Johan Bergeron vs Jérôme Peeters – Clement Geens: 6-1 / 7-6

12:40h: (1/8): SORPRESA! Oceane Kik i Priscilla Heise eliminar Wendy Barsotti - Tiffany Phaysouphanh : 6-2 / 6-3

12h30: Segueix en directe el joc entre Ben Tison i Jo Bergeron Davant de Jerome Peeters - Clement Geens

12:20 p.m.: (1/16) Dylan Guichard – Ludovic Cancel vs Eric Quillet – Maxime Bourgoin: 6-4 / 6-3

12:10 p.m.: (1/16) Loic Le Panse – Nicolas Trancart vs Julien Toniutti – Morgan Mannarino: 6-2 / 6-4

12:05 p.m.: (1/16): Julien Seurin - Lilian Foure vs Pierre Destombes – Zine Dine Meddah: 7-5 / 6-3

12:00 p.m.: (1/16): Jeremy Gala – Francois Gardier contra Jean Michel Pequery – Jeremy Ritz: 6/4 – 6/2

11:45 p.m.: (1/16): Yann Auradou – Manuel Vives / Cyril Hanouna – Teodoro Zapata: 6-1 / 6-2.

11h30: S'han acabat els primers partits de la jornada i va deixar pas a la segona volta.

Sebastien Carrasco

Fan de padel i d'origen espanyol, el padel recorre les meves venes. Molt feliç de compartir amb vosaltres la meva passió per la referència mundial de padel : Padel Magazine.