COMITÈ DE TENNIS AVEYRON, COMITÈ DE TENNIS TARN, LLIGA DE TENIS DE BRITÀNIA, COMITÈ DE TENIS PIRINEUS ORIENTALS, LLIGA PROVÈNCIA-ALPES-COTE D'AZUR, COMITÈ DE TENNIS ALTA VIENA, COMITÈ DE TENNIS, PIRINEUS ATLPADEL CLUB AGEN, DORDOGNE TENNIS COMITTE, GRAND EST TENNIS LEAGUE, GIRONDE TENNIS COMITÉ, CHARENTE MARITIME TENNIS COMITÉ, LANDES TENNIS COMITÉ, AUDE TENNIS COMITAT, TENNIS, COMBAT DE TENNIS, LLOC DE TENIS, ALTES GERS TENNIS, BOURGOGNE FRANCHE COMTE TENNIS LIGA, GARD TENNIS COMITTEE, SAONE ET LOIRE TENNIS COMITTEE, SPOON CENTRE, BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB, TC DE BANDOL,PADEL BOQUAGE,PADEL ACTITUD, ASSOCIACIÓ AGNETZ ESPORTIVA, TC TOULONNAIS, TREBALL I PADEL HOPPS, COM MILELLI, ESPRIT PADEL CLUB, TENNIS SPORTING CLUB DE CASSIS,PADEL TÀQUINA CONCA ARCACHON, HOSSEGOR ODYSSEY TC, GRAN PADEL, BIARRITZ OLYMPIQUE, LAGORD TENNIS SQUASH, TESTE TC, ATLANTIC STADIUM MULTISPORTS, SAINTES TC, TC SAINT CYRIEN,PADEL SPOT, SALJON TC, 4PADEL SUD METZ, CINC PADEL ANNEMASSE, SPOR HORIZON, SETE PADEL, TENNIS PADEL CAP D'AGDE, TC DE LA VIERE, TENNIS CLUB DE PIGNAN, TENNIS PADEL CLUB PALAVAS, BEZIERS PADEL CLUB, HAUTS DE NIMES PADEL CLUB, EL TEMPLE DE L’ESPORT, 4PADEL,PADEL TOLOSA, EVREUX ALM, RED STAR PADEL CLUB DE TENNIS, SARLAT TC, PINSAN EYSINES TC, TENNIS PADEL CARNAC BEAUMER, VAUZELLES ASA, NEVERS ASPTT, RACKET PARK BPST, BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB DE), REUNIÓ PADEL CLUB, TC BARBOSSI, TCM VENCOIS, LA CIOTAT TENNIS CLUB, ANGERS TENNIS CLUB, TC PADEL REICHSTETT, TC LORGUAIS, ELECTRICITE STRASBOURG AS, TENNIS CLUB LE BRIOLET, EL SEU TENNIS CLUB, TCM MOUANS SARTOUX, 4PADEL MULHOUSE, TC CASTELBRIANTAIS, SAINT ASTIER TC, MARIGNIER TENNIS CLUB, TC SAINT-VICTORET, STADE MONTOIS, ZONA PADEL CLUB, CHAMBERY TC, TC FRONTIGNAN, TC PORT BARCARES, KAZA A PADEL CLUB, HUB PADEL, TENNIS ESPORTIU VENDOME UNION, TENNIS ACADEMIE HERMITAGE, TENNIS USPGSECTION, SAINT JORIOZ TC, SAINT PRIEST (TENNIS CLUB DE), TC MONPLAISIR THEZAN, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, LUY DU BEARN TC, PAU TC, LESIGN PADEL, PROVINS TC, LIGUE ILE DE FRANCE TENNIS, MOULINS LES METZ TC, AS TENNIS PADEL LUCOIS, TOT EN PADEL ASSOCIACIÓ, ASPTT GRAND LYON TENNIS, POITIERS STADE, TEICH DELTA TC, ASPTT MONTPELLIER, MELGORIENNE RACQUET, IPC SPORT, ACACIA TC, MUNICIPAL 5EME (TENNIS CLUB), TENNIS SQUASH BADMINTON CLUBGNY , TC BEAUSOLEIL, ASSOCIACIÓ TCP PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, MB PADEL, EL PADEL CLUB BOIS D ARCY, ROUEN PADEL SPORTS ASS ARENA, 4PADEL BORDEAUX, GUETHARY TC, FUTBOL URBÀ LILLE LEZENNES, CONJUNT DE JOCS PADEL,4PADEL LIMOGES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MONTANAY (TENNIS CLUB DE), COULOUNIEIX CHAMIERS, BORDEAUX TC, TC VIGNAL, AS PADEL AFICIONADOS, DARDILLY CHAMPAGNE (TENNIS CLUB), EFM DUNKERQUE,PADEL DES ANCISES, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, ANNECY TENNIS, PLANETE RAQUETTES SAS, PERIGUEUX CA, WIN WIN PADEL, VERNON TC, LA BAULE TC, TOULOUSE PADEL CLUB,PADEL AND FOOT STRASBOURG, EL SPORTING CLUB NANTES, TC MUNICIPAL DENAIN, BOURG DE PEAGE TC, LOU TENNIS PARC, 4PADEL Rouen, LE FIVE VALENCIENNES, BISCARROSSE OLYMPIQUE TC, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, SAS PADEL RIVIERA,PADEL-TROBADA DE TENNIS 4 PADEL, A TOT ARRE - B14, TC SALEILLENC, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, US PECQ SECTION TENNIS, TC DU MAS, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, SARL LV SPORTS, RODEZ TENNIS PADEL, 5 RAQUETES, TC BAILLARGUES, TENNIS CLUB AMIENS METROPOLE,PADEL MARSEILLE, ADN SPORTS, PAPE (TENNIS CLUB DE LA), NORGES LES BOIS TC, TC ESSARTAIS, ANGERS PADEL, CLUB DES CEDRES, TENNIS CLUB DE GEMENOS, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL ESTRASBURG, EL PADEL CLUB, ASCAP TENNIS MONTBELIARD, COSD-TCB, TC DE MONTREDON CORBIERES, AS LES PYRAMIDES, COMMITE CHARENTE TENNIS, TC DE STRASBOURG, MEZZAVIA TENNIS CLUB, SAS SEVAN, RENNES GARDEN TENNIS CLUB, CLASSE DE TENIS, TC RAMATU PADEL SHOT, TC BAILLY NOISY LE ROI, GANNAT (TENNIS CLUB), RUGBY PARK 64, TREMBLADE TC (LA), TC BITERROIS, TC DES LOGES ST GERMAIN, AS CHAPELLE ST AUBIN, USC MOULIN A VENT, AS TENNIS LA CIOTAT / CEYRESTE, SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB), TENNIS ACADEMY DE LUMINY, TENNIS PADEL CLUB PEYNIER, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS, PROVENCE PADEL, JARDÍ TC ST JEAN DE MONTS, TC GRUISSAN, TENNIS CLUB DE L'ILE DE SAINT MARTIN, RNC SOCC ORANGE, SQUASH CLUB PARC DUCUP, TENNIS CLUB TARASCON, VALLIERES TENNIS CLUB,Padel Club de Solesmes, PIAN MEDOC AS, AUC TENNIS - PADEL, CASTELPONTIN (TENNIS CLUB), CLERMONT UC, COMMITE HERAULT TENNIS, CLUB TENNIS ENTREPRISE FFT, AS MANTAISE, 4PADEL SAINT LOUIS, USAP TENNIS, CUSSET (TENNIS CLUB), ASPTT CARCASSONNE, TC ARGELES SUR MER, JUSSACOIS (TENNIS CLUB), TENNIS CLUB ST GEORGES LES BAINS,KAZ A PADEL CLUB, CANET 66 TENNIS, TC ROQUETTAN, LE CENTRAL CLUB, GISORS TC, INSIDE CLUB, TALENCE USTCT, VAUX SUR MER TC,PADEL SHOT ST ETIENNE, ARCACHON TC, LIGUE NOUVELLE CALEDONIE TENNIS, CENTRAL SPORT CLUB, TC SEDAN, VIENNE TC, 4 PADEL MARVILLE, COM GEISPOLSHEIM-GARE, TENNIS de la RDA PADEL GUIPAVAS, STADE TOULOUSAIN TENNIS CLUB, LE S'MATCH, FAREBERSVILLER TC, FOUESNANT TENNIS CLUB, ASPTT CARPENTRAS, CHANTILLY CLUB, ES BONCHAMP, TC DIONYSIEN STE CLOTILDE, BOURG LES VALENCE TC,PADEL FÀBRICA,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMIE, TENNIS SEMEAC OLÍMPIC, TENNIS PADEL CLUB BARCARES, LA BUISSE TC, TOT AL PAÍS DE TENIS CLUB DE GRASSE, TC ACACIAS, BAJH SAS SPOON CENTRE THISE, ALL IN PADEL DECINES, TENNIS SQUASH LES PEUPLIERS, LYON (TENNIS CLUB OF), LOIR I CHER TENNIS COMITTEE, LE PUY (TENNIS CLUB), LUZIEN TC, LIGUE CENTRE VAL DE LOIRE DE TENNIS, TENNIS PADEL CONCARNEAU, LLIGA CORSE DE TENNIS, 4PADEL ORLEANS, FOREST HILL (TC MEUDON), SAINT FLORENTIN ES, CITY SPORT, TENNIS LES TEMPLIERS LAGNY, ANDREZIEUX BOUTHEON (TC),PADEL CLUB CARCASSONNE, 4PADEL TOULOUSE COLOMIERS, LOIRE TENNIS COMITE, METZ ASPTT, SAINT PRYVE TENNIS CLUB, TENNIS I PADEL CLUB BARBOSSI, TC DES CLAYES, TENNIS-PADEL De LORGUES, ENDEMIK CLUB, GUJAN MESTRAS TC, TENNIS & PADEL BOURG LES VALENCE, TENNIS CLUB LA PLAINE - LE LAMENTIN, SPOON CENTER THIS, TC DOUAI, Stadium 16, TENNIS&PADEL BOURG LES VALENCE, COMITÈ DE TENNIS DROME, CENTRE CUILLERA NEVERS (Challuy), TENNIS PADEL MAUGUIO,BREIZH PADEL AS, COMITE LOT ET GARONNE TENNIS, COMITE SOMME TENNIS, JARVILLE TSB, DISABLED SPORT ANTIBES MEDITERRANEE, RACING TENNIS CLUB DE ROUBAIX, NICE LAWN TENNIS CLUB, UNIEUX (TENNIS CLUB), LIMOGES BAS FARGEAS TENNIS, TENNIS, EQUIPAMENT MICO PADEL,INGRE TENNIS CLUB,VILLENEUVE/LOT TC,MONTBRISON (TENNIS CLUB),SAS EVER GO,LE HAVRE TC MUNICIPAL,TC EZE,VALRAS TENNIS,COUNTRY CLUB PADEL,PADEL MAS CLUB, SAS KYPH MOOVING ARENA, MARTINIQUE TENNIS LEAGUE, FIVE LENS LIEVIN, AGASC TC MONTALEIGNE, AMSLF TC GALLIENI, HEM TC, FACTORY 5, MY PADEL,TC ST MARTIN SUR LE PRE,FEURS (TENNIS CLUB DE),JS COULAINES,TC FEDERATION,THONON LES BAINS TC,GIEN TENNIS CLUB,BUXEROLLES TC,ROANNE TENNIS CLUB,ATP FLEURY ST PIERRE LA MER,BEZIERS INDOOR PADEL,DIJON TC,O'PADEL,RC CENTRE ESPORTIU - ARENA, MONTBONNOT TC, TOTS EN TENNIS PADEL GRASSE COUNTRY CLUB,AVT VENELLOISE TENNIS ASSOCIATION,TC BISCHWILLER,TARN AND GARONNE TENNIS COMMITTE

Voleu subscriure-us al nostre butlletí per a aquesta investigació?

Rebràs un correu electrònic per a cada nou torneig corresponent a aquesta cerca

Registre correcte

Rebràs un correu electrònic per a cada nou torneig corresponent a la teva última cerca

Cancel·lació correcta

Us heu anul·lat la subscripció a les alertes de torneigs

Recuperació del torneig

23 Maig
  • Telèfon: 0235365848
    Direcció: 181 av du grd cours - 76100 ROUEN
    Àrbitre: Christophe LEVASSEUR
23 Maig
  • Telèfon: 0147411368
    Direcció:Forest Hill LA MARCHE, 1 bis Bd de la République - 92430 MARNES LA COQUETTE
    Àrbitre: Benjamin Driguez

  • El torneig té lloc a les instal·lacions del Turó forestal de Marnes-la-Coquette. Per registrar-se, és necessari tenir una llicència 2022 amb la menció Concurs.

    Horaris del torneig: Durant el dia de 9h a 14h

    Tauler únic obert a equips Senyors, Mixtes i Dames.

23 Maig
  • Telèfon:
    Direcció: rue de Morlaix - 22300 PLOULEC H
    Àrbitre: Emily MARTIN
23 Maig
  • Telèfon: 0963587615
    Direcció: 155 ruta de Grenobl - 69800 SAINT PRIEST
    Àrbitre: Jerome BECASSET

  • De 9:00 a.m. a 18:00 p.m.

24 Maig
  • Telèfon: 0450845903
    Direcció:16, RUE 2 MONTAGNES - 74100 VILLE LA GRAND
    Àrbitre: Yohan BORGEL
24 Maig
  • Telèfon: 0777347806
    Direcció: carrer Michel Chasles - 59494 PETITE FORET
    Àrbitre: Clement LEGRAIN
24 Maig
  • Telèfon: 0559535259
    Direcció: 19, Avenue du Camp - 64320 IDRON-OUSSE SENDETS
    Àrbitre: Felip DALES
25 Maig
  • Telèfon:
    Direcció: 1446 avenue du Vidourle - 34400 LUNEL
    Àrbitre: Guillaume LARY
25 Maig
  • Telèfon: 0467010360
    Direcció:Centre Internacional de Tennis, 3 avinguda de la Vigne - 34300 LE CAP D AGDE
    Àrbitre: Nicolas Trancart
25 Maig
  • Telèfon: 0671682962
    Direcció: 1195 Chemin des Cruyes - 13090 AIX EN PROVENCE
    Àrbitre: Tristan Barre
25 Maig
  • Telèfon: 0235471705
    Direcció: 213 rue edouard vaillant - 76610 LE HAVRE
    Àrbitre: Nathalie LECOINTE

  • Els jocs comencen a les 18 del matí.

     

    Tancament d'inscripcions el dimecres 18 de maig a les 18 h.

    Una parella pot estar formada per 2 jugadors, o per 1 jugador i 1 jugador, o per 2 jugadors.

    Servei de càtering al lloc.

25 Maig
  • Telèfon: 0559264801
    Direcció: 550 route d'ascain - 64500 SAINT JEAN DE LUZ
    Àrbitre: Morgan MANNARINO
25 - 27 Maig
  • Telèfon: 0467871050
    Direcció: chemin du pradas - 34670 BAILLARGUES
    Àrbitre: Jean Francois PLANCHAIS
25 Maig
  • Telèfon: 0559332212
    Direcció:Stade Municipal, 10Rue Aristide Finco - 64121 SERRES CASTET
    Àrbitre: Frederic CASTAGNET
26 Maig
  • Telèfon: 0611299363
    Direcció:AVENUE DE LA LAUZIERE, AVENUE DE LA LAUZIERE - 13592 AIX EN PROVENCE
    Àrbitre: Olivier SIAS
26 Maig
  • Telèfon: 0231443154
    Direcció: 4 chemin de beauregard - 14112 BIEVILLE BEUVILLE
    Àrbitre: Damien John
26 Maig
  • Telèfon: 0699390102
    Direcció: 113 rue de Curembourg - 45400 FLEURY LES AUBRAIS
    Àrbitre: David Cartier
26 Maig
  • Telèfon: 0467396447
    Direcció: Cami De Canto Rano - 34350 VALRAS
    Àrbitre: Fabrice REBY

  • TORNEIG reservat a jugadors en cadira de rodes

26 Maig
  • Telèfon: 0494792938
    Direcció:La Rocade, 54 CHEMIN DES TENNIS - 83350 RAMATUELLE
    Àrbitre: Emmanuelle MAUSSET
26 - 27 Maig
  • Telèfon: 0478269283
    Direcció: Chemin des Bouchets - 69800 SANT PRET
    Àrbitre: Elena MARTIN
26 Maig
  • Telèfon: 0170249415
    Direcció: 51 av Roger Salengro - 93120 La Courneuve
    Àrbitre: David Cartier
26 Maig
  • Telèfon: 0467310435
    Direcció:anc. route de bedarieux, Imp des Elfes - 34500 BEZIERS
    Àrbitre: Philippe Bordes

  • S'ha produït un error, el torneig tindrà lloc el divendres 27 de maig i no el dijous 26 de maig

26 Maig
  • Telèfon: 0490516205
    Direcció:FERME DES COURREGES, PLACE RENE CLAIR - 84100 TARONJA
    Àrbitre: Miquel VAUDOIS
26 Maig
  • Telèfon: 0516193452
    Direcció: 24 avinguda Paul Langevin - 17180 PERIGNY
    Àrbitre: Harold BERNARD

  • INSCRIPCIÓ A ASPS17.FR

26 Maig
  • Telèfon: 0783522303
    Direcció: 11 carrer Karl Marx - 82000 MONTAUBAN
    Àrbitre: Jerome CAUCHY
X