CASTELPONTIN (TENNIS CLUB), TENNIS PADEL CAP D'AGDE, AGASC TC MONTALEIGNE, TENNIS SPORTING CLUB DE CASSIS, TC TOULONNAIS, WIN WIN PADEL, TC DE BANDOL, TC BEAUSOLEIL,PADEL CLUB AGEN, SPOON CENTER, ATLANTIC STADIUM MULTISPORTS, RED STAR PADEL CLUB DE TENNIS, 4PADEL LIMOGES, ANGERS TENNIS CLUB, 4PADEL BORDEAUX, GRAN PADEL, LUY DU BEARN TC, COMMITE CHARENTE TENNIS, LE S'MATCH, AS MANTAISE, SETE PADEL, IPC SPORT, EL PADEL BOIS D ARCY CLUB, MUNICIPAL 5EME (TENNIS CLUB), LE FIVE VALENCIENNES, RUGBY PARK 64,PADEL I PEU ESTRASBURG, 4PADEL ESTRASBURG, TC BAILLARGUES, GUETHARY TC, GISORS TC, CLUB DES CEDRES, THE SPORTING CLUB NANTES,PADEL TOUCH ARCACHON BASIN, AS PADEL AFICIONADOS, TENNIS CLUB DE GEMENOS, 4PADEL MULHOUSE, PIGNAN TENNIS CLUB, HAUTS DE NIMES PADEL CLUB, TC DE LA VIERE, RAQUETA MELGORIANA,PADEL ACTITUD, LLIGA AUVERGNE-RHONE-ALPES, 4PADEL Rouen, TC SAINT CYRIEN, ZONA PADEL CLUB, BISCARROSSE OLÍMPICA TC, ADN SPORTS,PADEL TOLOSA, TOT EN PADEL ASSOCIACIÓ, TC CASTELBRIANTAIS, TC ESSARTAIS, CINC PADEL ANNEMASSE, BRUYERES (LES) TC, ESPRIT PADEL CLUB, AUC TENNIS - PADEL, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, AS TENNIS PADEL LUCOIS, TREBALL I PADEL HOPPS, TC LORGUAIS, TCM VENCOIS, TC ROQUETTAN, TC DE STRASBOURG, EVREUX ALM, TENNIS PADEL CLUB PEYNIER, TCM MOUANS SARTOUX, ROUEN PADEL ARENA ASS SPORTIVE, TC SAINT-VICTORET, MOULINS LES METZ TC, RODEZ TENNIS PADEL, SAS SEVAN, EL TEMPLE DE L'ESPORT, LA CIUTAT DE PEAGE TC, BEZIERS PADEL CLUB, RACKET PARK BPST, TENNIS PIRINEUS ORIENTALS COMITES, HORITZÓ DE L’ESPORT, COSD-TCB,PADEL DES ANCISES, EFM DUNKERQUE, TC RAMATUELLOIS - secció, CLUB DE RAQUETES TARONJES, TC BAILLY NOISY LE ROI, LAGORD TENNIS SQUASH, SAINT ASTIER TC, MB PADEL, TC MONPLAISIR THEZAN, VERNON TC, NORGES LES BOIS TC, USAP TENNIS, SAUJON TC, ASPTT GRAND LYON TENNIS, ACACIA TC, SAINT PRIEST (TENNIS CLUB OF), NEVERS ASPTT, PLANETE RAQUETTES SAS, RENNES CLUB CLUB, JARDÍ RENNES DENKIRK BADMINTON SQUASH TENNIS, 4 PADEL, MARIGNIER TENNIS CLUB, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, HERMITAGE ACADEMIE TENNIS, TENNIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, AGNETZ SPORTS ASSOCIATION, TENNIS CLUB AMIENS METROPOLE,PADEL BOCAGE,PADEL MARSELLA, TOULOUSE PADEL CLUB, TC DES LOGES ST GERMAIN, TC PADEL REICHSTETT, PAU TC, TC BITERROIS, AS CHAPELLE ST AUBIN, STADE MONTOIS, ANGERS PADEL, HUB PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, LA BAULE TC, SAINTES TC, SAINT JORIOZ TC, LE CENTRAL CLUB, REUNION PADEL CLUB, TC MUNICIPAL DENAIN, ASPTT MONTPELLIER, ASCAP TENNIS MONTBELIARD, ASSOCIACIÓ TCP PADEL, GRAND-SYNTHE OLÍMPIC, TENIS CHASSIEU, PROVINS TC, CLUB PAÍS PADEL,4PADEL METZ SUD, TC DE MONTREDON CORBIERES, TC PORT BARCARES, TC ACACIAS, AS LES PYRAMIDES, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, TC SALEILLENC, BIARRITZ OLYMPIQUE,Padel Club de Solesmes, GERMIGNY AGT, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENNIS, 4PADEL SAINT LOUIS, ANNECY TENNIS, SARL LV SPORTS, CHAMBERY TC, MONTANAY (TENNIS CLUB DE), BRIGNAIS-CHAPONOST (TENNIS CLUB DE), EL PADEL CLUB, BORDEAUX TC, CONJUNT DE JOCS PADEL, CLUB DE TENNIS DE L'ILLA DE SAINT MARTIN, LIGUE PROVENCE-ALPES-COTE D'AZUR,PADEL-TROBADA DE TENNIS 4 PADEL, TC GRUISSAN, HOSSEGOR ODYSSEY TC, COMMIT DORDOGNE TENNIS, COMMITE HERAULT TENNIS,Padel Horizon Raquette Club, LOU TENNIS PARC, US PECQ SECTION TENNIS, TC VIGNAL, POITIERS STADE, TENNIS CLUB TARASCON, A TOT ARREU - B14, CLUB TENNIS ENTREPRISE FFT, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, 4PADEL, TC ARGELES SUR MER, SARLAT TC, TESTE TC, DARDILLY CHAMPAGNE (TENNIS CLUB), TENNIS ACADEMY DE LUMINY, BOURBON OLYMPIQUE TENNIS-CLUB, 5 RAQUETES, EL SEU CLUB DE TENNIS, PIAN MEDOC AS, PAPE (TENN) , VALLIERES TENNIS CLUB, LANDES TENNIS COMITTEE, PERIGUEUX CA, TARN TENNIS COMITTE, LA CIOTAT TENNIS CLUB, TC DU MAS, RNC SOCC ORANGE, SAS PADEL RIVIERA, SQUASH CLUB PARC DUCUP, CLERMONT UC, URBAN SOCCER LILLE LEZENNES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MEZZAVIA TENNIS CLUB, COULOUNIEIX CHAMIERS

Voleu subscriure-us al nostre butlletí per a aquesta investigació?

Rebràs un correu electrònic per a cada nou torneig corresponent a aquesta cerca

Registre correcte

Rebràs un correu electrònic per a cada nou torneig corresponent a la teva última cerca

Cancel·lació correcta

Us heu anul·lat la subscripció a les alertes de torneigs

Recuperació del torneig

13 - 15 mai
  • Telèfon: 0467871050
    Direcció: chemin du pradas - 34670 BAILLARGUES
    Àrbitre: Jean Francois PLANCHAIS
14 - 16 mai
  • Telèfon: 0494295540
    Direcció: Avinguda Albert 1er - 83150 BANDOL
    Àrbitre: Jackie LAVAUX
15 - 16 mai
  • Telèfon: 0467477074
    Direcció:complex esportiu, Av de l'Europe - 34570 PIGNAN
    Àrbitre: Xavier BEUSNARD
18 mai
  • Telèfon: 0645293524
    Direcció:172 avenue du Stand, - 58000 CHALLUY
    Àrbitre: Samuel PELOILLE

  • Només els vuit millors equips de la classificació general podran participar en aquest torneig.

22 - 23 mai
  • Telèfon: 0493780641
    Direcció:Le Devens, Stade Vanco - 06240 BEAUSOLEIL
    Àrbitre:

  • classificació de partits

    servei de càtering possible

    dones permeses

28 mai
  • Telèfon: 0469968060
    Direcció:PARC CLUB DE L'ARBOIS, RUTA DE CALES - 13480 CABRIES
    Àrbitre: Justin Lopes
29 - 30 mai
  • Telèfon: 0622167935
    Direcció:PETITE BASTIDE village Décatlhon, Avenue des chabauds - 13320 BOUC BEL AIR
    Àrbitre: Stephane MASSOT
29 - 30 mai
  • Telèfon: 0622167935
    Direcció:PETITE BASTIDE village Décatlhon, Avenue des chabauds - 13320 BOUC BEL AIR
    Àrbitre: Stephane MASSOT
29 mai
  • Telèfon: 0369761224
    Direcció:ZA du Carreau Anna, ZA du Carreau Anna - 68270 WITTENHEIM
    Àrbitre: Philippe GRAFF
30 mai
  • Telèfon: 0671235446
    Direcció: 620 CHEMIN DES HAUTS DE NIMES - 30900 NIMES
    Àrbitre: Julien DATCHARRY

  • Inscripcions en línia mitjançant winwin-padel. Amb

    Torneig del diumenge 

X